Kuzaj Detailing

Usługę Auto Detailingu najlepiej zlecić profesjonalistom z bogatym portfolio „odświeżonych” pojazdów. Taką właśnie firmą jest nasz partner – Kuzaj Detailing!

Kuzaj Detailing zajmuje się profesjonalną, kompleksową pielęgnacją samochodów na najwyższym poziomie. Do samochodowego salonu piękności trafiają zarówno nowe auta, w celu zabezpieczenia ich na przyszłość, jak również nieco zapuszczone samochody z setkami tysięcy przebiegu, które natychmiastowo wymagają solidnego czyszczenia oraz renowacji

Usługa auto-detailingu obejmuje m.in. szczegółowe, wieloetapowe czyszczenie wszelkich zabrudzeń, zarówno na karoserii, jak i we wnętrzu pojazdu. Wykorzystując specjalistyczne akcesoria oraz środki czyszczące, możliwe jest uzyskanie efektu niemożliwego do samodzielnej realizacji. Bardzo ważną usługą są kosmetyczne poprawki, związane z przebarwieniami lakieru czy lekkimi zarysowaniami, a nawet wgnieceniami.

Każde auto opuszczające garaż Kuzaj Detailing wyposażone zostaje w solidną warstwę ochronną, m.in. pakiet powłok ceramicznych, dzięki czemu dużo trudniej w przyszłości o zabrudzenia, a samochód będzie prezentował się okazale przez długi czas. W pakiecie usług znajduje się również odnowienie powłoki lakierniczej, czyszczenie kół i felg oraz wiele innych, dostosowanych do potrzeb usług, takich jak np. impregnacja dachu w kabrioletach.

Marzysz o czystym, efektownym i pełnym blasku samochodzie, który zachowa swój wygląd przez lata? Oddaj swoje auto na kilka dni w ręce specjalistów  – gwarantujemy, że wyjdzie stąd nie do poznania!

Zobacz więcej

 

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!