Auto Consulting

Zakup samochodu to zawsze poważne przedsięwzięcie, które wymaga zarówno fachowej wiedzy, jak również odpowiedniej ilości czasu na poszukiwanie właściwego modelu. Oferta auto-consultingu powstała z myślą o wymagających klientach, którzy chcą mieć 100% pewności, że wybierają najlepszą dostępną na rynku opcję.

Nasz zespół ekspertów od wielu lat specjalizuje się w wyszukiwaniu najskuteczniejszych rozwiązań motoryzacyjnych. Profesjonalne doradztwo przy zakupie pojazdu sprawia, że w krótkim czasie poznajesz wszystkie dostępne na rynku możliwości, dzięki czemu wybrany przez Ciebie model idealnie spełnia Twoje wymagania. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas i pieniądze, a przy okazji – unikasz ryzyka i rozczarowań.

Usługa auto-consultingu kierowana jest do wszystkich, którzy planują zakup samochodu dla celów firmowych lub prywatnych. Nasi eksperci cierpliwie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania, a następnie skonstruują ofertę, która usatysfakcjonuje zarówno znawców samochodów, jak również klientów, którzy czują się zagubieni w gąszczu ofert rynku motoryzacyjnego.

Aby jeszcze lepiej poznać wszystkie parametry danego pojazdu, skorzystaj z usługi jazdy testowej. Przekonaj się sam, jakie możliwości stwarza na drodze auto, którym jesteś zainteresowany i dokonaj najlepszego możliwego wyboru.

Z pomocy naszych ekspertów możesz skorzystać również wtedy, gdy po prostu zastanawiasz się nad zakupem lub wynajmem samochodu. Będziemy towarzyszyć Ci przy wyborze pojazdu niezależnie od tego, czy dojdzie do finalizacji transakcji. Gwarantujemy fachową wiedzę oraz rozeznanie na rynku motoryzacyjnym. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, skrupulatnie przyglądając się dostępnym na rynku możliwościom.

Skontaktuj się z nami w dogodnym dla siebie terminie i pozwól naszym ekspertom znaleźć samochód idealny dla Twoich potrzeb.

zapytaj o ofertę przejdź do konfiguratora

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!