O nas

BH Finance to firma, która powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klientów poszukujących idealnego auta. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu, stworzyliśmy system, za pomocą którego znajdziesz samochód szyty na miarę oczekiwań Twoich i Twojej firmy.

Specjalizujemy się w auto-consultingu, czyli usłudze profesjonalnego doradztwa przy zakupie samochodu. Analizujemy potrzeby i możliwości klienta, a następnie nasi eksperci konstruują indywidualną ofertę dostępnych marek i modeli. Aby jeszcze lepiej poznać możliwości danego auta, organizujemy jazdy testowe oraz oferujemy możliwość najmu, tak aby zapewnić naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo i pewność podczas zawierania transakcji.

Dzięki bogatej ofercie marek i modeli samochodów w każdej klasie, nasi klienci mają możliwość kompleksowego przetestowania rozmaitych parametrów i funkcjonalności. Fachowa wiedza naszych ekspertów pozwala natomiast wybrać najlepszą możliwą formę finansowania danego auta. Dzięki temu, decyzja o zakupie podejmowana jest starannie. Tak aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów oraz zapewnić im bezpieczeństwo i wygodę.

Już dziś skontaktuj się z BH Finance i pozwól nam znaleźć samochód idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

zapytaj o ofertę przejdź do konfiguratora

Sprawdzone i maksymalnie funkcjonalne auto zawsze w zasięgu Twoich możliwości – to filozofia działania BH Finance.

Rezultatem naszych działań jest optymalnie dobrane rozwiązanie w najlepszej możliwej cenie. Trafny wybór samochodu to nie tylko bezpieczeństwo i wygoda, ale również lepsze wyniki finansowe Twojej firmy. Dbamy nie tylko o wybór odpowiedniego auta, ale również o ekonomiczne warunki finansowania. Dzięki temu oszczędzasz czas, unikasz niepotrzebnego stresu i masz świadomość, że przekazujesz swoje sprawy w ręce najlepszych profesjonalistów w branży.

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!