Kontakt

BH FINANCE
MARCIKA 12
30-443 KRAKÓW
Poniedziałek – Piątek 8:00-19:00

Tel. kom: 668 44 22 23
Email: kontakt@bh-finance.pl

NIP: 944-22-340-24
REGON: 121509750

  Pełna treść

  Swoje dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu udostępniłam/em dobrowolnie, ale wiem, że jest to niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w każdym momencie. Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i/lub w stosunku do niego. Nadto, jestem świadoma/y, że przysługuje mi prawo żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Administratorem danych osobowych jest BH FINANCE z siedzibą w Krakowie, MARCIKA 12, 30-443 KRAKÓW. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@bh-finance.pl.

  Pełna treść

  Zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z późn. zm.)

  Jeżeli chcesz zmienić lub odwołać swoją zgodę kliknij tutaj.

  Optymalne rozwiązanie

  Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

  Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

  BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

  Jak działamy?

  Analiza
  potrzeb klienta

  Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

  Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

  Jazdy
  testowe

  Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

  Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

  Zamówienie i wybór
  formy finansowania

  Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

  Odbiór
  samochodu

  Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

  Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

  ZAMAWIANIE AUT

  Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!