Dlaczego warto?

Auto Detailing to ciesząca się coraz większą popularnością usługa, skierowana do wszystkich, którzy chcą utrzymać swój samochód w idealnym stanie, zarówno w środku jak i od zewnątrz. Warto bowiem wiedzieć, że standardowe mycie karoserii i sprzątanie jego wnętrza w dłuższym okresie okazuje się niewystarczające. Auto Detailing to kompleksowa usługa, obejmująca kilkudniowe, wieloetapowe i bardzo precyzyjne czyszczenie karoserii, szyb oraz wnętrza pojazdu przy wykorzystaniu specjalistycznych środków czyszczących i renowacyjnych. Po odebraniu samochodu ma się wrażenie, jakby wyjeżdżało się nim prosto z salonu! Efekt ten jest niemal niemożliwy do uzyskania bez wsparcia fachowców car detailingu.

Standardowa usługa Auto Detailingu obejmuje m.in.:
  • usunięcie wszelkich zabrudzeń pojazdu,
  • usunięcie niewielkich zarysowań czy przebarwień lakieru,
  • polerowanie lakieru,
  • nałożenie warstwy ochronnej na karoserię,
  • drobiazgowe wysprzątanie wnętrza pojazdu,
  • wieloetapowe czyszczenie karoserii,
  • pranie i odkurzanie elementów plastikowych, tapicerki oraz wyposażenia auta,
  • przywracanie głębi koloru,
  • usługi dodatkowe, m.in. usuwanie wgnieceń lub czyszczenie samych kół/felg.

Dzięki usłudze Auto-Detailingu (nazywanego również Car Detailingiem) nawet kilkunastoletnie, wysłużone auto może wyglądać czysto, schludnie i efektownie. Co bardzo ważne, wszystkie elementy auta podlegają drobiazgowemu czyszczeniu oraz renowacji odpowiednimi środkami, dzięki czemu są w przyszłości dużo bardziej odporne na różnego rodzaju zabrudzenia.

Każdy kierowca, który dba o swoje auto powinien raz na jakiś czas skorzystać z usługi auto detailingu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!