Leasing konsumencki

Leasing to bardzo popularna forma finansowania wśród przedsiębiorstw – procedury są tutaj uproszczone, a korzystanie z leasingu przynosi określone korzyści podatkowe. Niewiele osób jednak wie, że nie trzeba być przedsiębiorcą, aby móc skorzystać z leasingu. Również klienci indywidualni, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, mogą skorzystać z ciekawej alternatywy dla kredytu gotówkowego – leasingu konsumenckiego.

Leasing konsumencki łączy w sobie elementy kredytu oraz dzierżawy. Leasingobiorca nie posiada praw własności do pojazdu lub innego przedmiotu leasingu, a jedynie prawo do jego użytkowania w trakcie trwania umowy. Do zalet leasingu konsumenckiego należą m.in.

  • niewielkie formalności,
  • korzystne warunki zakupu ubezpieczenia (warto jednak pamiętać, że biorca leasingu zobowiązany jest wykupić ubezpieczenie OC, AW oraz NNW),
  • brak wpisu zobowiązania leasingowego do historii kredytowej,
  • prawo pierwszeństwa wykupu pojazdu, które cena może wynosić nawet 1% początkowej wartości,
  • niższe raty miesięczne w porównaniu do kredytu,
  • w wybranych ofertach możliwość zmiany auta w trakcie trwania umowy leasingowej,
  • rabaty od partnerów firm leasingowych.

Leasing konsumencki to nic innego, jak tradycyjna forma leasingu skierowana do przedsiębiorców, z pewnymi modyfikacjami, tak aby dostosowana była odpowiednio do potrzeb i możliwości klientów prywatnych. Jesteś zainteresowany leasingiem samochodu, ale nie prowadzisz działalności gospodarczej? Z przyjemnością wyjaśnimy Ci, jak to działa i przeprowadzimy przez cały proces!

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!