Kredyt

Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów na zakup auta bez konieczności posiadania pełnej kwoty w gotówce jest kredyt samochodowy. Rozwiązanie to, niesie za sobą kilka dodatkowych korzyści, o których warto pamiętać. Przede wszystkim okres spłacania możemy rozłożyć na okres nawet do 120 miesięcy, co znacznie obniża koszt miesięcznej raty. Poza tym, kredyt samochodowy bardzo często wiąże się z mniejszymi kosztami niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego.

Kredyty samochodowe stosowane są przez przedsiębiorstwa oraz klientów prywatnych głównie w przypadku nowych samochodów, jednak banki udzielają również kredytów na samochody używane lub auta sprowadzane zza granicy. Banki i instytucje finansowe dysponują bardzo różnorodną ofertą dotyczącą kredytów samochodowych – nasi specjaliści regularnie pomagają klientom odnaleźć się w tym gąszczu i wybrać najlepszą do swoich potrzeb opcję. Co ciekawe, wybrane banki komercyjne ofertują wyjątkowo atrakcyjne kredyty na zakup samochodu konkretnych marek.

Jesteś zainteresowany kredytem samochodowym na zakup auta dla siebie lub swojej firmy? Skontaktuj się z nami i pozwól, ze przedstawimy Ci najlepsze możliwości!

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!