Najem

Długoterminowy wynajem samochodów stanowi coraz częściej wykorzystywane przez małe i średnie przedsiębiorstwa rozwiązanie, na co wpływ ma przede wszystkim wysoki koszt kupna samochodu na własność, szczególnie w przypadku konieczności zakupu kilku aut na potrzeby rozwoju działalności.

Do zalet wynajmu samochodu firmowego zalicza się:

  • możliwość ustalenia niskiej, bardzo korzystnej miesięcznej opłaty najmu,
  • brak ograniczenia zdolności kredytowej przedsiębiorstwa,
  • możliwość zaliczenia miesięcznej opłaty za wynajem w poczet kosztów przedsiębiorstwa,
  • możliwość wymiany auta na inne w trakcie trwania umowy,
  • brak ryzyka związanego z utratą wartości pojazdu po okresie wynajmu,
  • możliwość przeznaczenia zaoszczędzonego w ten sposób kapitału na inne cele przedsiębiorstwa,
  • możliwość wyboru pakietu, w którym po stronie wynajmującego jest ubezpieczenie pojazdu, serwis techniczny oraz wymiana opon.

Co ważne, kiedy umowa dobiegnie końca, firma udzielająca wynajmu pojazdu na własną rękę zajmuje się sprzedażą auta lub jego dalszym wynajmem. Co za tym idzie – nie musimy przejmować się tym, co zrobić z samochodem po zakończeniu trwania umowy. Oczywiście, można skorzystać wtedy z wynajmu kolejnego samochodu na preferowany przez siebie okres. Warto pamiętać, że w razie awarii lub uszkodzenia pojazdu, na czas naprawy otrzymujemy samochód zastępczy.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani wynajmem długoterminowym, jednak czują, że nie mają w tym temacie szczegółowej wiedzy. Z przyjemnością przedstawimy zalety i wady takiego rozwiązania oraz porównamy je z leasingiem, kredytem samochodowym oraz kupnem auta za gotówkę.

Optymalne rozwiązanie

Szeroko rozumiana branża samochodowa to prawdziwa dżungla, w której niejednokrotnie gubią się nawet ci, którzy z rynkiem usług samochodowych są za pan brat. Każdego miesiąca pojawiają się nowe firmy, usługi i oferty, z którymi ciężko być na bieżąco skupiając się na własnych projektach zawodowych, życiu prywatnym czy hobby.

Proponujemy Ci optymalne rozwiązanie, czyli kompleksową obsługę związaną z zakupem samochodu, tak abyś nie musiał tracić cennego czasu. Powiedz nam o swoich potrzebach, a zajmiemy się wszystkim od A do Z. Od pomocy w sprzedaży starego auta, przez znalezienie odpowiedniego modelu auta w najlepszej cenie, po wsparcie w sfinansowaniu zakupu.

BH Finance. Pracuj z profesjonalistami.

Jak działamy?

Analiza
potrzeb klienta

Działamy w oparciu o dogłębną analizę Twoich potrzeb i specyfiki funkcjonowania Twojej firmy. Dlatego w pierwszym kroku wspólnie poszukujemy odpowiedzi na pytania o kluczowe funkcjonalności pojazdu i Twoje preferencje w tym obszarze.

Na podstawie stworzonego w ten sposób profilu, nasz zespół ekspertów konstruuje dedykowaną Twoim potrzebom ofertę marek i modeli pojazdów.

Jazdy
testowe

Praktyczne sprawdzenie wybranych modeli samochodów w trasie, w różnych warunkach i dla zastosowań specyficznych dla Twojej firmy to okazja, byś przekonał się, który z nich najcelniej trafia w Twoje potrzeby. Ten krok umożliwia nam doprecyzowanie wyboru marki i modelu pojazdu.

Ostateczna decyzja o konfiguracji parametrów wybranego samochodu należy oczywiście do Ciebie.

Zamówienie i wybór
formy finansowania

Znalezienie optymalnego rozwiązania w postaci samochodu w pełni odpowiadającego na Twoje potrzeby finalizuje zamówienie. Na tym etapie poszukujemy też wspólnie najbardziej korzystnej dla Ciebie formy finansowania – by dla właściwego samochodu znaleźć odpowiednią, satysfakcjonującą Cię cenę, zawsze niższą niż przy standardowym zakupie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze.

Odbiór
samochodu

Ostatni krok to moment, w którym odjeżdżasz swoim nowym samochodem. Asystujemy również procesie rejestracji i ubezpieczenia pojazdów, więc o żadne formalności nie musisz się już martwić.

Od tej pory możesz cieszyć się trafnym wyborem i obserwować, jak funkcjonalność odpowiadająca na potrzeby przekłada się na wyniki finansowe Twojej firmy.

ZAMAWIANIE AUT

Wypełnij formularz i poznaj bliższe informacje na temat naszej oferty!